logo

Fototapety – modne wzory na jesień 2018

logo
Fototapety – modne wzory na jesień 2018

Fototapety to świetny pomysł na ożywienie Twoich wnętrz niewielkim kosztem. Zbliża się jesień, warto więc rozważyć wykorzystanie w wystroju wzornictwa nawiązującego do tej pory roku. Jakie są najmodniejsze wzory fototapet na jesień 2018?

Fototapety stwarzają niezwykłe możliwości, jeśli chodzi o wystrój wnętrz – są niedrogie i łatwe w montażu, a potrafią zmienić pomieszczenie nie do poznania. Nadchodzące jesienne miesiące ze swoimi niepowtarzalnymi kolorami i klimatem mogą stać się wspaniałą inspiracją dla wyboru fototapet, które będą cieszyć oko nie tylko jesienią. Podpowiadamy, jakie są najbardziej modne fototapety na nadchodzący sezon.

Jakie wzory fototapet na jesień?

Najbardziej klasycznym wyborem będzie jesienny pejzaż – na przykład park pełen różnokolorowych liści lub zamglony, tajemniczy las. Takie fototapety dobrze sprawdzą się w nastrojowych wnętrzach, w otoczeniu dużej ilości naturalnych materiałów (takich jak drewno, skóra czy płótno). Bardziej ekstrawagancką opcją jest nawiązanie do jesiennych tradycji – może łan skoszonego zboża albo dyniowy lampion? Wzory fototapet pozwalają wykazać się nieskończoną wręcz kreatywnością. Furorę robią też ostatnio fototapety 3D, które dzięki stworzeniu iluzji głębi sprawiają wrażenie trójwymiarowych, co nie tylko daje niesamowity efekt, ale też pomaga optycznie powiększyć pomieszczenie.

Kolejnym trendem, który zdominował jesień tego roku, jest umieszczanie na ścianach pełnowymiarowych fototapet z reprodukcjami słynnych obrazów, zwłaszcza tych, które kolorystyką lub tematem nawiązują do bogactwa jesiennego krajobrazu, jak na przykład barokowe martwe natury. Tego rodzaju pokrycia ścienne nadają się doskonale do klasycznych, minimalistycznych wnętrz, gdzie będą stanowiły główny element dekoracyjny.

Najmodniejsze fototapety, zgodne z aktualnymi trendami oferuje serwis Tappy https://tappy.pl który jest wiodącym producentem fototapet na polskim rynku. Każda fototapeta wykonana jest z wytrzymałego materiału, dzięki czemu będzie cieszyła oko przez długi czas. Najlepsze fototapety tylko od Tappy

modne fototapety

Modne są również wzory fototapet, które podkreślą wnętrze w bardziej subtelny sposób, jak te imitujące fakturę drewna. Takie fototapety sprawdzą się nawet we wnętrzach z dużą ilością mebli i ozdób. Trzeba tylko pamiętać o dobraniu ich koloru do głównego odcienia dominującego w wystroju danego pomieszczenia, a także o tym, by nie umieszczać fototapet na wszystkich ścianach, chyba że jest to dobrze przemyślane, a wzory pasują do siebie nawzajem i reszty wnętrza.

Fototapety stanowią świetny sposób na prostą, a zarazem znaczącą odmianę dla Twojego mieszkania. Zainspirowanie się jesiennym krajobrazem i dominującymi w nim kolorami pozwoli Ci stworzyć niepowtarzalny nastrój oraz uatrakcyjnić wnętrza. Wzory fototapet modnych w tym sezonie mogą pojawić się na Twoich ścianach lub tylko stanowić inspirację dla zupełnie innego, autorskiego projektu – wszystko zależy od tego, jaki efekt chcesz uzyskać. Bez względu na wybraną opcję, warto zainteresować się fototapetami, ponieważ mogą one odmienić Twoje mieszkanie nie do poznania, zarazem pozostawiając w portfelu wystarczająco środków na inne jesienne atrakcje.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

logo
logo
© 2024